Bilgilerinizi Bırakın Bız Sizi Arayalım

Pursaklar Nakliyat

31.03.2017

Pursaklar nakliyat olarak her durumda siz değerli müşterilerimizin yanında bulunarak, her türlü taşıma durmalarında ya da bir yerden bir yere götürme olarak gerek ev, ofis, yük ya da eşyaların paketlenmesi gibi durumlarında sizlere en iyi hizmet ve kaliteyle buluşturuyoruz.

Siz değerli müşterilerimizin fikirleri doğrultusunda sürekli  yenilenen ve gelişen teknolojiyle birlikte rahatlıkla güvenebileceğiniz ve birinci kalite tercih edilerek, Pursaklar nakliyat olarak ev, yük, ofis vb. aklınıza gelebilecek birçok taşıma işlemlerinde, dışarıdan gelebilecek darbeler,  sarsıntılar gibi durumlarla karşılaşıldığında dahi herhangi bir çizik,  kırılma, çatlama ve buna benzer  gibi durumları yaşamamanız adına siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti ve kaliteyi sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Mecburi stres diye adlandırdığımız taşınma işlemi, hepimizi sıkıntıya ve strese sokar. Bu yüzden mümkün olduğunca ertelemeye çalışırız. Fakat artık ertelemeye son verip, Pursaklar nakliyat firmasından yardım alın, taşınma işiniz tereyağından kıl çeker gibi gerçekleşsin. Eşyalarınız sigortalı ve garantili olarak istediğiniz adrese taşınır ve yerleştirilir.

Sadece bir iş günü içinde taşınıp, ertesi gün huzurla yeni evinizde oturtabilirsiniz. Deneyim, hız ve teknolojinin tüm yenilik ve kolaylıkları, Pursaklar nakliyat firmasında mevcuttur. Arayıp talep ettiğinizde, görevli ekspertiz elemanı gelir eşyalarınıza bakar ve size fiyatı ve gereken tüm bilgileri verir. Karar verdiğinizde hemen gerekli hazırlıklar yapılır, eşyalarınıza uygun araç hazırlanır ve ertesi gün görevli elemanlar gelerek, eşyalarınızı taşır. Günün sonunda mutlu bir gülümseme sizin olur.

İstenmesi halinde çok daha zahmetsiz ve süratli bir taşımacılık olan asansörlü nakliyat hizmeti de firmamız tarafından verilmektedir. Pursaklar nakliyat işleminde eşyaların sigortalı ve garantili olmasının yanı sıra alınan önlemlerde oldukça fazladır. Öncelikle taşınacak eşyalar herhangi bir çizilmeye karşı ambalajlanmaktadır. Daha sonrasında vinç ağırlığına göre taşınma hizmeti sağlanır. Uzman kadromuzla taşınan eşyaların herhangi bir zarar görmeleri de olanak dışıdır.

Yüksek katlı binalarda kullanılan Pursaklar nakliyat hizmetinde kullanılan sistemin de ulaşılabilir uzunluğu değişkenlik göstermektedir.  Eşyalarının sahip olduğu uzunluk ve bina yüksekliğine göre de farklı vinç araçları bulunmaktadır. Bununla birlikte firmamız ile irtibat kurulması halinde belirtilen hususlara özel olarak fiyat bilgisi de alınabilir. Güvenlik açısından hiçbir sorun yaşamadan yapılan taşımacılık işlemi çok daha kısa bir sürede sonuçlanmaktadır.

Son derece profesyonel bir anlayışa sahip Pursaklar nakliyat hizmeti veren firmamız, her türlü eşyanızı sigortalı olarak taşımaktadır. Birçok firmanın ikinci el eşyaları sigorta etmediği bilinmesine rağmen firmamızda birçok farklı sigorta hizmeti yer almaktadır. Genel olarak en çok kullanılan tam ziya sigorta anlayışı ile araç içinde taşınması sırasında eşyaların zarar görmesini kapsamaktadır.

Bir başka sigorta çeşidi de geniş teminat olarak bilinmelidir. Pursaklar nakliyat süreci boyunca olabilecek her türlü hasar bu sigorta ile kapsanmaktadır. Bu sebeple sadece taşıma değil, paketleme, ambalajlama, sıralama gibi işlerde de eşyalarınız sigortalanmış olacaktır. Bu sayede çok daha rahat ve stressiz bir şekilde taşınmanız olacaktır. Ancak çalınma, ıslanma gibi durumlar sigorta kapsamında tutulmadığı gibi ürünlerin kendilerinden kaynaklanan hususlarda buna dâhildir.

Kobi ya da daha kurumsal firmaların taşınması hem maliyetli hem yorucu hem de karmaşık bir iştir. Ofiste bulunan mobilyaların, diğer malzemelerin ve evrakların ayrı ayrı paketlenmesi, düzenli gruplar oluşturulması, nakliye sonrası eşya yerleşimini kolaylaştırır ve süreyi kısaltır. Pursaklar nakliyat profesyonel ekipleri ile işyeri ne kadar büyük olursa olsun başarılı planlama ve organizasyon sayesinde yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlar.

Ofis malzemelerinin paketlenmesi esnasında zarar görebilecek her türlü malzemenin sigortalanması mümkündür. Böylece kayıp ya da arıza sorunu oluşursa firma herhangi bir mağduriyet yaşamaz. İşte bu noktada Pursaklar nakliyat hizmeti devreye girerek gerekli tüm işlemleri eksiksiz ve hızlı biçimde gerçekleştirir. Güvenli bir nakliye işlemi isteyen her firma 24 saat iletişim kurabilir.

Özellikle ahşap ürünlerin çizilme ihtimali bir hayli yüksek olacağı için streç film ile kaplanmaktadır. Bununla birlikte kolileme işlemleri de oldukça önemlidir. Firmamız tarafından sağlanan koliler ile Pursaklar nakliyat hizmeti de sağlanmaktadır. Kolilere belli bir ağırlıkta sıralanan eşyalar düzenli bir şekilde konulmaktadır. Kolinin tamamı dolacak şekilde eşyalar dizilmektedir. Yük anlamında hafif olmasına rağmen belli bir alan kaplayan ürünler ise çok daha büyük kolileri yerleştirilmektedir. Bunun amacı hem taşıma açısından kolaylık sağlaması hem de zarar görmemesidir.

Firmamız tarafından verilen Pursaklar nakliyat işleyişinde bir başka önemli noktada kırılma riski olan ürünlerdir. Bunların oldukça hassas bir şekilde yerleştirilmesi yapılmaktadır. Bunun dışında balonlu naylonlar tarafından da etrafı birkaç kez sarılmaktadır. Firmamızın kullandığı ambalaj malzemelerinin de AB standartlarında olduğu bilinmelidir.

© Zafer Trans Nakliyat 2017 - Keçiören Nakliyat

Online 1 | Bugun : 19 Ziyaretçi

Bu Hafta : 94 | Bu Ay : 770 Ziyaretçi

Toplam 163415 Ziyaretçi