Bilgilerinizi Bırakın Bız Sizi Arayalım

Dikmen Nakliyat

31.03.2017

Maddi ve manevi olarak mağdur olmak istemeyen herkes tercih edeceği nakliyat firmasına dikkat etmelidir. Amaçları yalnızca para kazanmak olan birçok firma ne yazık ki eşyalara gerekli özeni göstermemektedirler. Bu yüzden eşyalarda kırılma ve çizilmeler meydana gelmekte buda büyük maddi zararlara neden olmaktadır. Müşterilerini düşünen Dikmen nakliyat tek kullanımlık paketler ile eşyaları sarmakta ve yine aynı özenle taşımalarını yapmaktadır.

Nakliyat bünyesinde görevli olan elemanların her biri deneyimli olup, nelere dikkat etmeleri gerektiğini en iyi şekilde bilmektedirler. Bünyesinde asansör sistemini de bulundurmakta olan Dikmen nakliyat bu sayede daha hızlı hizmet sunmakta ve kısa süreler içerisinde daha fazla ev ve iş yeri eşyalarını taşımaktadırlar.

Nakliyat hizmetinin en önemli kısamı eşyaların doğru ambalajlar ile paketlenmesidir. Özenle paketlenmiş olan eşyalar taşınırken ya da araç içerisinde olumsuz bir durum ile karşılaştığında dahi hiçbir zarar görmemektedirler. Ankara da hizmet veren Dikmen

nakliyat eşyaları yalnızca paketlemekte ayrıca kurulum ve montaj gerektiren tüm mobilyaların sökme ve yeniden monte işlemlerini de gerçekleştirmektedir.

İstenilmeyen durumlarla karşılaşmamak isteyen Dikmen nakliyat eşyaları öncelikle belirli bir gruplara ayırmaktadır. Kolileri çok fazla ağır hazırlamamakta olan nakliyat bu sayede hem taşımaları kolaylaştırmakta hem de kolilerin parçalanarak istenilmeyen durumların yaşanmasını engellemektedir. Her taşınmayı kendisine özel planlamakta olan nakliyat bu sayede sıfır hasarla sonuçlanan hizmetleri karşısında müşterilerinin memnuniyetlerini kazanmaktalar.

Taşınma işine kalkıştıysanız hele birde eviniz yüksek katlardaysa ciddi anlamda sıkıntının tam orasındasınız. Teknolojide meydana gelen mucize yenilikler taşıma sektöründe de bir hayli başarılı olmuştur. Dikmen nakliyat ile eviniz hangi katta olursa olsun rahatlıkla ve herhangi bir sıkıntı çıkmadan eşyalarınız taşınabilir. Kaç kat çıkıp kaç kat inerim derdi bu hizmet ile artık sonlandı.

Son teknolojinin kullanıldığı taşımacılıkta asansör sistemi taşınacağınız kata kadar uzayıp rahatlıkla eşyaları alabileceğiniz bir hizmettir. Dikmen nakliyat sadece kurumsal firmalarda yer alan bir hizmettir. Kurumsal bir firmadan hizmet almak istiyorsanız tam doğru adrestesiniz. Eşyalarım kıymetli, eşyalarıma bir zarar gelmesin diye evham yapıyorsanız mutlak bu hizmetten yararlanmanızda fayda vardır.

Mecburi taşınmalardan biriside, ofis değiştirmektir. Dikkatli ve güvenilir Kişiler tarafından taşınması ve hiçbir şeyin karışmaması gerekir. En iyi ve dikkatli taşıma hizmetini Dikmen nakliyat çalışanları gerçekleştirir. Yeni ofisinizde işinize kaldığınız yerden, o nerede, bu nerede diye strese girmeden devam edebilirsiniz.

 Deneyimli, güvenilir, hızlı ve dikkatli çalışan kadro, sizi asla pişman etmez. Ofis taşıma işi büyük bir dikkat ister ve bu dikkat Dikmen nakliyat kadrosunda mevcut. Taşıma işlemine başlamadan önce eşyalar ambalajlanır, dosyalar numaralandırılır ve araca dikkatlice taşınır. Yerine taşınıp, numaralarına göre yerli yerine yerleştirilir. Deneyimli personeller taşıma işlemini kısa sürede gerçekleştirir. Beden ve beyin yorgunluğunuz olmadan, hiçbir şeyle uğraşmadan yeni ofisinizde çalışmaya başlayabilirsiniz.

Bilhassa Ankara’nın önemli ilçelerinden Dikmen nakliyat alanında birçok farklı firmaya sahiptir. Uzun yıllardır alanında lider olan firmamızda birçok farklı sigorta seçenekleri ile taşımacılık yapılmaktadır. Araç içinde taşıma sırasında herhangi bir hasar, zarar ya da kaza olmasından endişe edilmesi halinde tam ziya sigortası yapılmaktadır. Uzman ekibimiz tarafından yapılacak her türlü taşıma işleminde ise malların en ufak bir çizik alması dahi söz konusu değildir.

Bununla birlikte taşıma işleminin başından sonuna kadar her işleminde olabilecek hasarlardan etkilenilmemesi için geniş teminat sigortası yapılmaktadır. Dar teminat sigortasında ise firmamızdan kaynaklanmayan sebepler dışarda tutulmaktadır. Eşyaların çalınması, ıslanması gibi hususlar sigorta kapsamında olmamaktadır. Ayrıca bununla birlikte Dikmen nakliyatk kapsamında malın kendinden kaynaklanan yıpranma ve hasar oluşumu da dışarda tutulmaktadır.

Evden eve nakliyat firmalarının yaptıkları bir hata da eşyalara zarar vermektir. Bizler sizler için bu soruna çözüm buluyor, evden eve taşımacılığı en rahat hale dönüştürmek için çabalıyoruz. Dikmen firmalarımız konuyu sizler için araştırmış ve firmamız eşyalarınıza zarar vermeden nakliyatın formülünü bulmuştur. Dikmen nakliyat firmalarımız geçmişten günümüze kadar hizmet vermekte ve kaliteli yollar için araştırma yapmaktayız.

Nakliyat firmalarımız sizlere kaliteli hizmet vermek için ellerinden gelen çabayı göstermekte olup ve eşyalarınızın zarar görmemesi için bütün hizmetleri sizlere sunmaktayız. Dikmen nakliyat firmamız özenle çalışmaktadır. Sizlere daha iyi ev nakliyatları sunabilmek adına hiçbir isteğinizi geri çevirmiyoruz. Bizlerle iletişime geçerseniz ne demek istediğimizi daha iyi anlayıp nakliyatlarınızı bizlere güvenle teslim edebilirsiniz.

© Zafer Trans Nakliyat 2017 - Keçiören Nakliyat

Online 1 | Bugun : 23 Ziyaretçi

Bu Hafta : 98 | Bu Ay : 774 Ziyaretçi

Toplam 163419 Ziyaretçi