Bilgilerinizi Bırakın Bız Sizi Arayalım

Çayyolu Nakliyat

04.05.2017

Çayyolu Nakliye

İnsanların bazen ufak bir eşyalarının getirilmesi ya da götürülmesi için bir kargoya ihtiyaç duyulmaktadır. Günümüzde kargo zaten her insan için vazgeçilmez bir konumdadır. Zaman ilerledikçe daha fazla insan bu tür araçlardan yararlanmak isteyecektir. Nakliyat hizmeti de aynı kargo gibi insanların istekleri doğrultusunda ve istedikleri adrese evlerindeki tüm eşyaları taşıtabilmektedir. Artık ev taşıyacak kişiler bu işi genellikle kendileri yapmamaktadır. Bu da çok doğru bir düşünce olmak ile beraber kişiler tecrübesiz olduğu bir konuda profesyonel bir destek sağlamaktadır. Çayyolu nakliye profesyonellik konusunda çok önde olmaktadır. İnsanlar her an istedikleri zaman şirketimizden destek sağlayabilmektedir. Nakliye kelime olarak basit görülse de içeriğine bakıldığı zaman gerçekten çok tecrübe isteyen bir iştir.

Nakliye Sırasında Paketlemenin Önemi

Eşyaların doğru ve sağlam bir şekilde paketlenmesi taşınma sırasındaki tüm olumsuzlukların önüne geçmektedir. Bu bakımdan kaliteli malzemeden kastımız ise bu olmaktadır. Müşterilerimizin tüm eşyaları kaliteli olarak paketlenerek araçlarımıza taşınması ve yol boyunca zarar görmemesi bakımından çok önemlidir. Bazı insanlar paketlemenin de kalitesi mi olur demektedir. Ancak biraz geniş bir şekilde düşünüldüğü zaman paketleme konusunun ne kadar önemli olduğuna varılmaktadır. İşte bu yüzden Çayyolu nakliye işin her ayrıntısını göz önünde bulundurmaktadır. Şirket olarak yani tüm çalışanlar hiçbir konuyu ya da detayı atlamamaktadır. Her müşterimizin eşyalarına ayrı olarak önem ve değer verilmektedir. Yani hiçbir müşterimizin aklında sorular kalmaması için çok büyük çaba içersin de bulunmaktayız. Sadece şirketimizin kazancı değil aynı zamanda müşterimizin kazancı göz ardı edilmemektedir. Bu yüzden en uygun koşullar tüm müşterilerimize sunulmaktadır.

Nakliye İşlemi Planlı Bir Şekilde Sağlanmaktadır

Nakliyat sırasında eşyaların araca çok iyi ve düzenli yerleştirilmesi eşyaların sağlığı açısından çok önemli olmaktadır. Ekibimiz eşyalarınızı araca yüklerken bile belli bir plan doğrultusunda harekette bulunmaktadır. Bu şekil yol boyunca eşyalarınız herhangi bir hasar almamaktadır. Firmamız taşınma işlemine başlamadan önce doğru bir şekilde bir plan ve düzen oluşturarak hiç zaman kaybı yaşanmadan eşyalarınız güven içinde taşınmaktadır. Çayyolu nakliye her insan için bir ihtiyaçtır. Kendinizi ve güvenliğinizi düşünüyorsanız nakliye işleminizi bize bırakabilirsiniz. Bu şekilde çok sorun ile karşılaşmasının önüne geçilmesi sağlanmaktadır. İnsanlar genellikle eşyalarını taşımak için yardım almadığı zaman yanlış yöntemler ile eşyaları kaldırarak çok ciddi derecede sağlık problemleri de yaşamaktadır. Hem zaman hem de sağlık kaybına neden olmaktadır. Çayyolu nakliyat sizin yerinize her şeyin en iyisini yapmaktadır. Hem kalite hem de güvenliği bir taşıma önceliğiniz var ise kısa süre içinde bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Çayyolu Nakliyat

Nakliyat bir eşyanın bir yerden alınıp başka bir yere taşınma işlemine denir. Her türlü ağır eşyaları kapsamaktadır. Sadece ev nakliyatları olmayıp ofis, fabrika veya başka alanlardan eşya taşıma işlevi yapılmaktadır. Taşınacak eşyanın büyüklüğüne göre taşıma araçları transfer edilmektedir. Taşıma esnasında profesyonel taşıma işlemi gerçekleşmektedir. İster ilden ile isterseniz bölgeden bölgeye taşıma işlemini yapmaktayız. Yaptığımız taşıma işlemi artık profesyonel olduğu için yük asansörü ile taşıma işlemi de yapmaktayız. Ama bunu bizlere bildirirken asansörlü taşımaya uygun mu değil mi bilmemiz gerekir. Bazen asansörlü taşımalı talep ediliyor ama yerini uygun olmuyor. Daha sonra bazı kişilerle anlaşmazlık çıkmaktadır. Bunun için tercih edilirken dikkat edilmelidir. Çayyolu nakliyat olarak tüm hizmetler kurumsal ilkelere bağlı olarak verilir.

Asansörlü Taşıma İşlemi

Asansörlü taşıma sistemini insanlar daha çok rahatlıktan dolayı tercih etmektedirler. Hem taşınan eşyalar yıpranmıyor hem de zaman pratikliği oluyor. Birde yüksek katlarda sorun olduğu için daha rahat taşıma işlemi gerçekleşiyor. Çok yüksek katlı yerlerde ise özel tasarımlı asansör taşıma işlemi uygulanmaktadır. Bizlerde her türlü taşıma işlemi uygulanmaktadır. Çayyolu nakliyat her türlü hizmeti sağlamaktadır.  

Eşya Taşıma Sistemi

Çayyolu nakliyat profesyonel şekilde hizmet verdiği için çalışma ekibi de donanımlıdır. Çalışma ekibinde bayan elemanlarda bulunmaktadır. Herkesin isteğine göre eleman getirmekteyiz. Sizler hiç bir şeye elinizi değmeden bizler eşyalarınızı toplamaktayız. Sizlerin sadece yapması gereken çok önemli ve değerli eşyalarınızı toplamanızdır. Bizler geri de kalanları hem toplayıp hem de ambalajlayıp itinalı şekilde taşımaktayız. Asansörsüz taşıma ise sizler için uygun olup sorun çıkarmadan taşımaktayız. Taşınacak yer ne kadarda yüksek olursa olsun bizler için sorun oluşturmaz. Taşınılan yere de sizlerin isteği doğrultusunda eşyalarınız yerleştirilmektedir. Koli eşyalarınız dahi açılarak yerleştirilebilir. Bizler sizlere en üstün ve en kaliteli hizmeti vermek için çalışmaktayız. Sizler bizleri tercih ettiğiniz sürece bizler daha çok memnun olmaktayız.

Taşıma işlemi ilden ile olsa dahi sizlerin gözü arkada kalmadan bizler eşyalarınızı taşımaktayız. İster siz önden gidin isterseniz bekleyin o sizlerin tercihidir. Eşyalarınıza yapılan kasko ve sözleşme ne ise biz ona uyarız. Aksilik olup bir eşyanıza bir şey olursa biz onları sorunsuz şekilde karşılamaktayız. Sizlere tekrar bizler getirmekteyiz. Yapmış olduğumuz işleri her zaman zamanın da ve dürüst bir şekilde yapmaktayız. Bizleri tercih ettiğiniz için bizler her zaman teşekkür ederiz. Daha iyi hizmet için insanlarımızın yanınızdayız. Hiçbir şekilde sorun çıkarmadan sizleri bir yerden alarak bir yere taşımaktayız.

Telefon

Ofis : 0312 381 08 08 - 0312 360 33 30

Gsm: 0537 955 47 42 - 0537 379 41 41

 

Çayyolu Asansörlü Nakliyat

Nakliyat işleri son yılların oldukça fazla yapılan ve geliştirilen teknolojisi ile de müşterilerin dikkatini çeken bir iş olmaktadır. Nakliyat işlerinde kullanılan insan gücü yerine gelen teknolojik aletler nakliyat işlerini daha da kolaylaştırarak bir sisteme ve müşterinin güvenirliğini sağlamaktadır. Yapılan nakliyat işleri oldukça hızlı ve garantili bir şekilde yapılmaktadır. Son derce güvenilir bir şekilde yapılan nakliyat işleri ister şehirden şehre isterseniz bir sonraki sokağa fark etmeden nakliye işlerini gerçekleştirmektedir. Firmamız olarak Çayyolu asansörlü nakliyat  firmamız genelinde en hızlı ve en güvenilir nakliyat hizmetini sunmaktayız. Nakliye işlerimizde yaptığımız güvenlik tedbirleri ile ne bir çalışanımız nede eşyalarınız zarar görmeden teknoloji yardımı ile kolaylıkla gerçekleştirilmektedir.  Hizmet kalitemiz oldukça yüksek ve genel seviyede en hızlı nakliyat hizmetini sunmaktayız.

Nakliyatta Hızlı Ve Güvenilir Sistem

Nakliyat işlerinde oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştireceğimiz nakliyatlarda önceliğimiz en güzel şekilde müşteri güvenirliğini sağlamaktır. Müşterinin eşyalarının güvenliğini sağladıktan sonra yapılacak olan işlem eşyaların sigorta işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Eşyalar zarar görmeden en dikkatli şekilde nakliye aracımızı yerleştirilmektedir.  Eşyalar eskisi gibi insan gücü yardımı ile değil yeni bir nakliyat sistemi olan asansörlü nakliyat işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Çayyolu asansörlü nakliyat firmamız ile siz değerli müşterilerimize oldukça kaliteli ve zararsız bir nakliye hizmeti vermekteyiz. Nakliyat işleri eskiden olduğu gibi eşyaları çarparak, merdivenden indirip çıkarak nakliyat kamyonuna zorluklar ile yükleme işlemi yaparak değil nakliyat asansörü ile kolay bir ve  en hızlı şekilde nakliye aracımıza yerleştirmekteyiz. Yaptığımız bu nakliyat işimizde esas aldığımız öncelik müşterinin nasıl memnun olacağı ve nakliyat işlerimizin ne kadar hızlı bir şekilde gerçekleşeceğinin planlamasını yaparak sizlere daha iyi bir hizmet sunmaktır. Çayyolu nakliyat tüm işlemlerini hızlı ve güvenilir bir şekilde sonlandırır.

Bölgenin En Hızlı Nakliyat Firması

Nakliyat işlerimizin en yoğun olduğu bahar aylarında iş yeri, ofis, ev, dükkan nakliyatı gerçekleştirmek daha fazla olmaktadır. Bu durumda oldukça yoğun bir şekilde çalışan ekibimiz ile en kısa zamanda bütün müşterilerimizin nakliye işlerine en kısa zamanda yetişerek daha güvenilir ve hızlı nakliyat hizmeti vermekteyiz. Bizimle yapacağınız nakliyat işlerinizde oldukça kaliteli ve uygun fiyatlar ile gerçekleştirmekteyiz. Siz değerli müşterilerimiz her nereye isterse yapacağımız nakliye işlerimizde uygun fiyat ile birlikte daha hızlı ve teknolojik sistemler ile en güvenilir nakliyat işlerinizi gerçekleştirmekteyiz. Son yıllarda gelişen teknolojinin yardımı ile daha hızlı daha kaliteli daha uygun fiyatlar ile nakliyat hizmeti Çayyolu asansörlü nakliyat firmamızda mevcut bulunmaktadır. Sizlerde bu denli hızlı ve güvenilir bir nakliyat gerçekleştirmek isterseniz firmamızın iletişim bilgilerinden ulaşarak en kısa zamanda nakliyat için gün  ve saat alabilirsiniz.

Tüm nakliyat hizmetlerinin en güvenilir adresi. Kuvvetli ekip ve ekipmanlarla beraber son sistem, son hız ve tam güç ile Çayyolu nakliyat hizmetinizde. Ev taşıma, ofis taşıma ve ticari yada özel taşımalarınız için doğru yerdesiniz. Sigortalı, garantili ve güvenli nakliye hizmeti en uygun fiyatlara verilir. Nakliyede sizi en çok tedirgin eden eşya kırılma, kaybolma ve zamanında yerine götürülmeme sorunları yoktur. Hizmet sonunda memnuniyetiniz garantilidir.

Herhangi bir sorun karşısında muhataplarınızı hemen bulabilir gereken bilgi ve yardımı alabilirsiniz. Ekonomik, hızlı ve güvenli bir nakliye istiyorsanız, Çayyolu nakliyat tam istediğiniz gibi. Hemen arayın, görüşün ve kaliteyi yakından inceleyin. Eşyalarınızın güvenliği ve sizin memnun kalmanız için ellerinden gelenin en iyisini yapan kadronun hizmetinden çok memnun kalacaksınız.

Başarıyı eskiden bu yana bir misyon haline getirmiş olan Çayyolu nakliyatfirmamız, nakliyat firmaları arasında önemli bir yere gelerek sizlere hizmet konusunda kendisini günden güne geliştirmektedir. Firmamız kurulduğu günden bu yana kadar pek çok kişisel ve evden eve nakliyat faaliyetlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmeyi bilmiştir.

Ve bundan dolayı da müşterilerimizin takdirini kazanıp, eski zamanlara göre müşteri sayımızı katlamış duruma getirmekteyiz. Verilen hizmette hem kalite hem güven hem de ekonomik bir rakam görmeyi arzu ediyorsanız, Çayyolu nakliyat firmamız tam da sizin aradığınız özelliklere sahip olan görünüm arz etmektedir. Bunun için bizlerle iletişime geçip, nakliyat işlerinin aslında ne kadar basit ve güvenli bir işlem olduğunu kendi gözlerinizle görebilirsiniz.

Nakliyat sektöründe kullanılan ve işleri kolaylaştıran asansör sistemi tam anlamı ile çağımıza yakışan bir sistemdir. Kullanılmaya başladığı günden bugüne hem yaşanan sorunları minimuma indiren hem de taşınma sürelerini kısaltan sistemi Çayyolu nakliyat tüm hizmetlerinde kullanmaktadır. Bünyesinde bu sistemi bulundurmayan ve eski yöntemler ile taşınmakta olan firmalar ne yazık ki çok fazla kişi tarafından talep görmemektedir.

Nakliyat firması seçerken kullanılan sistemler, malzemelerin kalitesi, ekibin deneyimi, firmanın kendisini ne derece geliştirdiği önemlidir. Kalitelerine yakışır kalitelerde hizmetler den faydalanmayı arzu edenler Çayyolu nakliyat ile gerekli iletişimleri kurmaktadırlar. Sonrasında firma ekibi zaman kaybetmeden adreslere ulaşmakta ve eşyaların analizlerini gerçekleştirerek hazırlıklarını yapmaktadırlar.

Önemli merkezlerden Çayyolu nakliyat hizmeti verdiğimiz bölgelerden yalnız bir tanesidir. Firmamız tarafından verilen farklı sigorta seçenekleri bulunmaktadır. Eşyaların araç ile taşınması sırasında olabilecek zararlar için tam ziya sigortası bulunmaktadır. Bunun yanı sıra her ne kadar dikkatli ve kaliteli bir taşımacılık yapılsa da geniş teminat sigortası da yapılabilmektedir. Bu kapsamda her türlü taşıma işleminde verilebilecek hasarlar karşılanmaktadır.

Ancak bilinmelidir ki eşyaların kendinden kaynaklanan yıpranmalar ya da kusurlar sigorta kapsamına girmemektedir. Çayyolu nakliyat hizmetinde bunun dışında olabilecek her türlü durumda işlem yapılmaktadır. Bu durumda oldukça rahat ve güvenilir bir taşımacılık sağlamaktadır. Firmamız tarafından verilen taşımacılık hizmetleri tecrübeli kişiler tarafından yapılmasının yanı sıra ambalaj ve paketleme malzemeleri de oldukça kalitelidir.

Ofislerinizi yerlerini değiştirmeniz gerektiğinde hiç sıkıntı etmenize gerek yok. Daha önceleri bu mücadeleyi kendi başınıza verirken şimdilerde bu işi sizler için yapan Çayyolu nakliyat bulunmaktadır. Bünyesinde görev alan ekip işinde uzman olup, eşyaları toparlama da tek kullanımlık kaliteli malzemeler kullanmaktadır. Farklı ebatlara sahip araçları bulunan firma araçlarının bakımlarını da düzenli olarak yaptırmaktadır.

Birçok kurum ve kuruluş tarafından tek tercih olan Çayyolu nakliyat her taşınmayı kendisine özel olarak planlamaktadır. Yapılan planlara uygun şekilde hizmetlerine devam etmekte olan nakliyat kusursuz olmak ve tüm ihtiyaçlara cevap verebilmek adına kendisine geliştirmektedir. Müşteri memnuniyetine önem vermekte olan nakliyat fiyatlarını da uygun tutarak bütçeleri de korumaktadır.

Eşyaların kırılabilir olması durumunda balonlu naylon malzeme kullanımı olmaktadır. Firmamız tarafından kullanılan ambalaj malzemelerinin de AB ayarında olduğu unutulmamalıdır. Ayrıca bazı firmalar tarafından kullanılan çarşaf, battaniye gibi faydasız unsurların da olmadığı bilinmelidir. Çayyolu nakliyat hizmetinde belli bir kaliteye sahip firmamızda çizilme ya da hasar alma riski bulunan mobilyalarda ince ve yumuşak streçler ile sarılmaktadır.

Bilhassa taşıma sırasında zarar gelmemesi için yapılan bu uygulamanın dışında kalan eşyalarda depolanmaktadır. Ağırlığı hafif olan eşyalar büyük koliler ile paketlenmektedir. Kitap gibi ağır eşyalar ise koliye belli bir düzende sıralanmalıdır. Kolinin tamamı doldurulmaktadır. Koli içinde boşluk bırakılması durumunda herhangi bir sarsıntı sırasında koli içinde eşyaların zarar görmesi mümkün olabilir. Çayyolu nakliyat çerçevesinde yapılacak işlemler ile güvenli ve hasarsız bir taşımacılık firmamız tarafından yapılmaktadır.

© Zafer Trans Nakliyat 2017 - Keçiören Nakliyat

Online 2 | Bugun : 55 Ziyaretçi

Bu Hafta : 162 | Bu Ay : 948 Ziyaretçi

Toplam 159773 Ziyaretçi