Bilgilerinizi Bırakın Bız Sizi Arayalım

Çankaya Nakliyat

31.03.2017

Nakliyat hizmetlerinin yalnızca fiyatları değildir önemli olan. Sunulacak olan hizmetin kalitesi ve müşterilerin mağdur olmaması en önemli kısımdır. Bu konuda nakliyat firmasına büyük iş düşmektedir. Kullanılan malzemelerin kalitesi ve ekibin tecrübesi hizmetin kalitesi ile doğru orantılı olmaktadır. Müşteri memnuniyetine önem veren Çankaya Nakliyat bulunduğu il ve tüm çevresine hizmet sunmaktadır.         

Eşya depolama ve parça eşya taşıma hizmetleri de Çankaya nakliyat hizmetleri içerisinde bulunmaktadır. Her daim hizmet sunmaya hazır olarak bulunmakta olan nakliyat özenle hazırlamış oldukları tüm kolileri asansör sistemi ile taşımakta ve araç içine muhafazalı bir şekilde yerleştirmektedir. En iyi şekilde araçlara yerleştirilmekte olan koliler her türlü darbelere karşı dayanıklı olabilecek şekilde yerleştirilmektedir.

Çankaya  nakliyat çok daha fazla özen gerektiren kırılma riski büyük olan eşyaları paketlerken daha özenli olmaktadır. Koliler içerisine yerleştirdikleri kâğıtlar ve eşyaları paketledikleri balonlu naylonlar darbelere karşı eşyaları maksimum seviyelerde korumaktadırlar. Tüm bu hazırlıkları önceden yapan ve malzemeleri eşyalara göre hazırlayan Çankaya nakliyat topladıkları tüm eşyaları aynı özenle yeni yerlerinde açarak yerleştirmektedirler.

Eşya sahipleri için zamanda önemlidir. Taşınmalar ne kadar kısa sürerse hayata normal seyrinde devam etmekte o kadar kısa sürede olmaktadır. Süreleri minimum seviyelere indiren ve daha az yorgunluk sunan asansör sistemi Çankaya nakliyat tarafından kullanılmaktadır. Sistem sayesinde nakliyat kısa sürede çok daha fazla kişiye hizmet sunma fırsatı yakalamaktadır.

Çankaya Nakliyat İyi bir nakliyat her taşınmayı kendisine özel planlayandır. Eşyaların bulunduğu mekânlara giden firma ekibi gerekli araştırmaları yaptıktan sonra ihtiyaçları olan tüm ekipmanları hazırlamakta ve sonrasında eşyaları paketlemeye başlamaktadır. Bu konuda tecrübeli olan Çankaya asansörlünakliyat kırılacak eşyalardan başlayan toplanmalara sökülmesi gereken mobilya ve beyaz eşyalar ile devam etmektedir.

Eski yerlerinde sökülmüş olan tüm eşyaların monteleri yapılarak yeni yerlerine yerleştirilmekte ve bu sayede gereksiz zaman kaybı da yaşanmamaktadır. Bu konuda bünyesinde işinde uzman elemanlar bulundurmakta olan Çankaya nakliyat bu sayede müşterilerine maddi ve manevi kazançlar elde ettirmektedir. Yine aynı şekilde kullandığı asansör sistemiyle de zamandan tasarruf sağlayarak müşterilerine kısa sürede yeni evlerine geçme imkânı sunmaktadır.

Sigortalı taşımacılık hizmetleri, taşıma esnasında kişi veya firmaların mallarına kamyona yükleme, yolculuk ve indirme esnasında gelebilecek herhangi bir zararı telafi etmek için verilen bir hizmettir. Günümüzde kurumsal olarak çalışan birçok nakliyat firması, taşımacılık işlemlerini bu sigorta kapsamında yapar. Firma veya evler için verilen Çankaya Nakliyat aynı şekilde oluşabilecek birçok zayiatı teminatı altına alır.

Sigortalı taşımacılık hizmetlerinin kapsamında 3 çeşit teminat bulunur. Bunlardan biri olan tam ziya, taşınan aracı ve içerisindeki malı tamamının zayi duruma gelmesi halinde güvence altına alır. Dar teminat; kamyon içerisindeki malın ıslanması, çalınması ve eksilmesi haricindeki durumları kapsar. Geniş teminat ise; taşınan malın yükleme, taşıma ve boşaltma esnalarında başına gelebilecek herhangi bir duruma karşı teminat verir. Tüm bu teminatları müşterilerine sağlayan Çankaya Nakliyat paketine yalnızca şehirler içi değil, şehirlerarası taşımacılık da dâhildir.

Ofis adreslerinizi değiştireceğinizde tüm eşyalarınızın sorunsuzca taşınması için sektörde uzun zamandır hizmet veren ve kendisini geliştiren firmalar ile çalışmaya özen göstermelisiniz. Bu firmalar bünyesinde bulunan tek kullanımlık kaliteli malzemeler eşyaları maksimum seviyelerde muhafaza etmektedir. Ayrıca eşyaların taşındığı kolilerde kaliteli olup, belirli kilolarda ayarlanmaktadır. Bu konuda Çankaya Nakliyat her ayrıntıya dikkat etmektedir.

Zamanın değerini bilen ve müşterilerinin işlerinin aksamaması için hızlı hizmetler sunan Çankaya ofis taşıma vermekte olduğu fiyat tekliflerini de sunduğu hizmetlerine göre ayarlamaktadır. Ayrıca farklı ödeme seçenekleri de sunmakta olan nakliyat bu sayede herkesin kendisine uygun şekilde ödeme yapmasını sağlamaktadır. Bu özel hizmetten faydalanmak ta kolay olup, yapılacak tek şey arayarak randevuları ayarlamaktır.

Sürekli değişim gösterilen evlerimiz yüzünden bütün eşyalarımız zarar görmektedir. Bunu en aza indirgemek için bütün olasılıkları düşündüğünüzü biliyoruz. Bu yüzden sizlere firmalarımız çözüm üretmekte ve ne yapabiliriz konusunda sürekli kendimizi yenileyen firmalarımız var olmaktadır. Çankaya Nakliyat ile çözümü bulmuş eşyalarınızın zararlarını en aza indirgeyerek ve kolay taşınmasını sağlayarak kaliteli ambalajlar kullanarak sizleri mutlu etmeye çalışan firmalarımız bulunmaktadır.

Çankaya da bulunan bu firmalar sadece sizleri düşünerek yapılan çalışmaları ve eğitimli, uzman ekibimiz ile sizlere yardımcı olmaya çalışmaktadır. Eşyalarda paketleme işlemlerini özenle yapmaktadır buradaki tüm firmalarımız. Çankaya Nakliyat sizlerin taşınmasını kolaylaştıracak bu firmalarımız ile iletişime geçerseniz müşteri memnuniyetine ne kadar önem verdiğimizi anlamış olacaksınız. Taşınma işlemleriniz için firmalarımız ile iletişime geçmenizi tavsiye eder pişmanlık duymayacağınızın garantisini verebiliriz.

 

© Zafer Trans Nakliyat 2017 - Keçiören Nakliyat

Online 1 | Bugun : 22 Ziyaretçi

Bu Hafta : 97 | Bu Ay : 773 Ziyaretçi

Toplam 163418 Ziyaretçi