Bilgilerinizi Bırakın Bız Sizi Arayalım

Batıkent Nakliyat

31.03.2017

Kurulduğu andan itibaren hizmet veren Batıkent nakliyat başta çevre ilçeler olmak üzere istediğiniz her yere nakliye hizmetini gurur duyarak size sunuyor. Dilerseniz telefon ile bilgi alabilir dilerseniz büromuzu ziyaret ederek tüm sorularınıza cevap alabilirsiniz. Nakliye işlerinizde en uygun fiyatları bulacağınızı garanti ediyoruz. İlk görüşmemizden sonra evinize gelip eşyalarınızı kontrol ederek onlara uygun araç gereç temin ediyoruz. Bu şekilde eşyalarınız güvenli ve hasarsız şekilde taşınmaktadır.

Ankara’da evden eve nakliyat ile hizmetinizde olan Batıkent nakliyat profesyonel kadrosuyla zamandan ve paradan tasarruf ederek eşyalarınızı itinalı bir şekilde taşımaktadır. Yeni adresinizde dilerseniz eşyalarınızı dilerseniz alanlara yerleştirilecek aynı şekilde ofis eşyalarınız ve evraklarınız yerlerine konulacaktır.

Batıkent nakliyat firması nakliyat ya da kargo gibi taşımacılık adına kurulmuş bir nakliyat firmadır. Batıkent nakliyat firması taşımacılığının güvenli ya da kaliteli olması gerektiğini ve nakliyat işlemlerinin müşteri memnuniyeti ve müşterinin bir daha ki taşınmada Batıkent nakliyat firmasını seçmesidir. Batıkent nakliyat firması müşterilerine en düzenli en iyi biçimde hizmet vererek müşterilerini memnun etmektedir.

Batıkent nakliyat firması büyük firmaların yapacağı en iyi hizmet sektörüdür. Bu sektörde müşterilerinin eşyalarının hasar görmemesini ya da vb. hataların yaşanmamasını sağlar. Batıkent nakliyat firması anlaşma durumunda taşımanın günü geldiği zaman taşınacak eşyaların olduğu yere gelir ve düzenli hasarsız bir şekilde taşınmasını sağlar. Eşyalar elemanları tarafından hasar görmeyecek biçimde önce toplar sonra eviniz yüksek katta ise asansör yardımı ile eşyalarınızın çok dikkatli taşınmasını sağlar. Eşyalar araca konulduktan sonra eşyalarınızı taşıyacağınız yere doğru gider. Batıkent nakliyat firması her hizmetini detaylı, dikkatli ve disiplinli bir plan ile müşterilerine sunar. Batıkent nakliyat firması müşterilerine en güzel hizmeti vermek için çalışır. Batıkent nakliyat hizmetlerinde taşıma yaparak kargo firmalarına da yardımcı olmaktadır. Batıkent nakliyat firması her gün daha fazla büyümektedir.

Ev ya da ofis taşıma işi son derece zahmetli ve bir o kadar da masraflı bir olay olması nedeni ile çalışılacak olan nakliyat firmasının güvenilir ve işinde titiz olması önemlidir. Batıkent nakliyat her türlü yaşam alanındaki tüm eşyaları; söz verilen süre içerisinde taşırken, hiçbir eşyanın zarar görmemesi için de gerekli özeni gösterir. Size de yeni mekanınızın keyfini sürmek kalır.

Her yaşam alanı müstakil ya da giriş-çıkışı rahat fiziksel özelliklere sahip olmadığı için çeşitli sorunlar ile karşılaşmak mümkündür. Merdivenlerin darlığı, yüksek binalar gibi zaman ve enerji kaybı yaratan faktörler olabilir. Batıkent nakliyat yüksek katlarda kullandığı asansör sistemi ile eşyaları kolayca nakleder. Üstelik daha hızlı bir şekilde ve eşyalar zarar görmeden olması sebebi ile de memnuniyet oranı her geçen gün artmaktadır.

Yaşanabileceğini düşündüğümüz tüm olumsuzluklara karşı kendimizi güvence altına almak isteriz. Örneğin taşınmamız gerektiği durumlarda başımıza geleceğinden korktuğumuz durumlara karşı eşyalarımızı sigortalı taşımacılık yapan nakliyat firmalarına teslim ederiz. Her ayrıntıya dikkat eden Batıkent nakliyat işinde uzman ekspertizler ile incelemeleri yaptıktan sonra sigorta işlemlerini yapmaktadırlar. Bu özel işlem sayesinde eşya sahiplerinin içleri de rahat olmakta ve günlerce gereksiz düşünceler ile kafalarını yormamaktadırlar.

Nakliyat sektöründe firmaların gerekli güvenceyi vermesi gerekmektedir. Ancak bu sayede kendisinden yardım talep edilecek ve hizmetlerini daha geniş alana ulaştırabileceklerdir. Uzun yıllardır çalışan ve her yenilikleri bünyesine dâhil eden Batıkent nakliyat tüm bu özel hizmetleri çok uygun fiyatlara gerçekleştirmektedir.

İş adamlarının korkulu rüyalarından biri olan ofis taşımaya düzenli bir sistem getiren Batıkent nakliyat Ankara’da hizmetinizde bulunmaktadır.  Ofis taşımacılığı konusunda kendisine gün geçtikçe bir şeyler katan firmamız uzman ekibi ve tecrübesiyle bölgede en iyi firmalardan biri olarak anılmaktadır. Hiçbir şekilde zaman kaybı yaşamadan hızlı ve pratik çalışma adımlarıyla ofisiniz istediğiniz yere istediğiniz saatte yeni adrese nakledilmektedir.

Bireysel ya da kurumsal ofisinizi başta çevre iller olmak üzere Türkiye’nin her yerine kaliteli taşımacılık ilkesiyle taşıyan Batıkent nakliyat ofis taşımacılığında deneyimli ekip kadrosuyla sorunsuz taşıma hizmeti sunmaktadır. Ofis taşımacılığında belli standartları olan firmamız için hızlı, güvenilir ve uygun taşıma hizmeti sunmak misyonumuzdur.

Taşınma evden eve olabileceği gibi ofisten ofise de olabilmektedir. Ne var ki her iki nakliye esnasında da eşyaların zarar görmeden paketlenerek taşınabilmesi için büyük bir titizlik ve hassasiyet göstermek gerekir. Batıkent nakliyat konusunda müşterilerinin beklentilerine maksimum derecede cevap verebilecek bir uzmanlığa sahiptir.

Taşınması gereken her malzeme gruplandırılarak ayrılır ve paketlenir. Paket içerisinde yerleştirilirken de kırılma ya da çizilmelere karşı gerekli tüm koruyucu önlemler alınır. Koliler gruplar halinde toplandıktan sonra üzerlerine de gerekli ibareler yazılarak yerleşme esnasında zaman kazanılması sağlanır. Batıkent nakliyat konusunda müşterilerinin günlerce karton ve gazete yığınları ile boğuşarak zaman harcamasına gerek bırakmaz. Siz kahvenizi yudumlayıp eşyalarınızın yerleştirileceği yeri tayin ederken tüm eşyalarınız zahmetsizce yerleştirilir.

© Zafer Trans Nakliyat 2017 - Keçiören Nakliyat

Online 1 | Bugun : 19 Ziyaretçi

Bu Hafta : 94 | Bu Ay : 770 Ziyaretçi

Toplam 163415 Ziyaretçi